Rozhovor s Vladem Tökölym: Fiesty s môjho programu úplne nevypadnú

Redaktor (R): Vlado, MEVA padla a ty jsi obnovil MM? Jaký tvůj pohled na celou tuhle situaci? Myslíš si že měla být MEVA zachráněna?

Vlado Tököly (VT): V prvom rade by som rád pozdravil všetkých čitateľov a hneď prejdem k otázke. S MEVA Racingu som odišiel ešte pred jeho rozpadom, keď že časová vyťaženosť mi nedovoľovala spĺňať všetky moje úlohy v týme a s Edom sme sa dlhodobo bavili aj o mojom konci v rámci Rallye, musím povedať, že Tým MEVA Racing, hoci nebol pravým profesionálnym týmom v akých som som pôsobil pred tým a bolo mi potešením byť v týmoch ako VW RB Motorsport, či Šimek Racing atď. musím povedať, že MEVA bol neskutočne priateľský tým, kde sme si veľmi dobre rozumeli a to mi bude chýbať z tohto pôsobenia najviac.Už menej občasný chaos v organizácii, ale tak Eddieho všetci poznáme (smiech) na otázku či sa tým dal zachrániť neviem odpovedať, na to je potrebných viacero faktorov a najmä všeobecná zhoda a tá zrejme nepanovala keď že sa tým rozpadol. Na druhej strane, všetci členovia už bývalého týmu spolu vychádzajú j naďalej dobre a aj z toho dôvodu a to je odpoveď na ďalšiu otázku, čo ja a MM rallly team som sa rozhodol prevziať tento tým a na žiadosť viacerých členov ktorí chceli nejaké týmové zastrešenie, som sa rozhodol tým prevziať. Čo sa týka plánov s týmom, zatiaľ nie sú žiadne, uvidíme ako to bude z časom po lete, letnú prestávku vo väčšine majstrákov využijeme na nejaké to ucelenie a stanovenie prípadných cieľov, ale o tých ešte nechcem špekulovať, hoci niečo už rozpracované je.

R: Víme že teď chystáš Fabie R5. Co tě vede právě k Fabii? Vídali jsme tě s Fiestami ať už WRC nebo R5.

VT: Pre Fabie som sa rozhodol najmä preto, lebo k MM jednoducho patria, je to voz ktorý je dosť komplikované naladiť, napríklad v porovnaní s Fiestou, no ja verím že sa nám to podarí a nasadíme čo najviac týchto vozov. Fiesty s môjho programu úplne nevypadnú, dôvod určite uvedieme aj na tomto webe, verím že sa náš plán s Edom Hurychom vydarí, ale zatiaľ vás podržím v napätí.

R: Tradičně v rozhovoru připomenu Lancer Evo IX. Spojení Tököly - Lancer je už legendární. Jak je na tom Myšák teď?

VT: Čo sa týka eva, to je moja srdcovka Evička je krásna čaja v bielom a čaká kedy znovu vybehne na trate, zatiaľ ešte čaká na tú chvíľu.

R: Který z navigátorů co jsi měl ti vyhovoval nejvíce? Víme že byla na horkém křesla spolujezdce i tvoje přítelkyně.

VT: Najlepšie roky som si odbil s Adamom Gömörim, určite mi sedel najviac a boli to najkrajšie roky kedy som pôsobil v Nkách a tvoril skvelú partiu s viacerými kamarátmi. pôsobenie s mojou priateľkou bolo pekným spestrením na viacerých podnikoch.

R: Děkujeme za rozhovor a ať se daří.

VT: Aj ja ďakujem za rozhovor a vidíme sa na tratiach.

 

Nejsi přihlášen.

Partners

go4games

go4games


MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb


Motokáry Plzeň

kartarena

TS ServersTS TeamSpeak