Rozhovor s Vladem Tökölym: Fiesty s môjho programu úplne nevypadnú

Redaktor (R): Vlado, MEVA padla a ty jsi obnovil MM? Jaký tvůj pohled na celou tuhle situaci? Myslíš si že měla být MEVA zachráněna?

Vlado Tököly (VT): V prvom rade by som rád pozdravil všetkých čitateľov a hneď prejdem k otázke. S MEVA Racingu som odišiel ešte pred jeho rozpadom, keď že časová vyťaženosť mi nedovoľovala spĺňať všetky moje úlohy v týme a s Edom sme sa dlhodobo bavili aj o mojom konci v rámci Rallye, musím povedať, že Tým MEVA Racing, hoci nebol pravým profesionálnym týmom v akých som som pôsobil pred tým a bolo mi potešením byť v týmoch ako VW RB Motorsport, či Šimek Racing atď. musím povedať, že MEVA bol neskutočne priateľský tým, kde sme si veľmi dobre rozumeli a to mi bude chýbať z tohto pôsobenia najviac.Už menej občasný chaos v organizácii, ale tak Eddieho všetci poznáme (smiech) na otázku či sa tým dal zachrániť neviem odpovedať, na to je potrebných viacero faktorov a najmä všeobecná zhoda a tá zrejme nepanovala keď že sa tým rozpadol. Na druhej strane, všetci členovia už bývalého týmu spolu vychádzajú j naďalej dobre a aj z toho dôvodu a to je odpoveď na ďalšiu otázku, čo ja a MM rallly team som sa rozhodol prevziať tento tým a na žiadosť viacerých členov ktorí chceli nejaké týmové zastrešenie, som sa rozhodol tým prevziať. Čo sa týka plánov s týmom, zatiaľ nie sú žiadne, uvidíme ako to bude z časom po lete, letnú prestávku vo väčšine majstrákov využijeme na nejaké to ucelenie a stanovenie prípadných cieľov, ale o tých ešte nechcem špekulovať, hoci niečo už rozpracované je.

R: Víme že teď chystáš Fabie R5. Co tě vede právě k Fabii? Vídali jsme tě s Fiestami ať už WRC nebo R5.

VT: Pre Fabie som sa rozhodol najmä preto, lebo k MM jednoducho patria, je to voz ktorý je dosť komplikované naladiť, napríklad v porovnaní s Fiestou, no ja verím že sa nám to podarí a nasadíme čo najviac týchto vozov. Fiesty s môjho programu úplne nevypadnú, dôvod určite uvedieme aj na tomto webe, verím že sa náš plán s Edom Hurychom vydarí, ale zatiaľ vás podržím v napätí.

R: Tradičně v rozhovoru připomenu Lancer Evo IX. Spojení Tököly - Lancer je už legendární. Jak je na tom Myšák teď?

VT: Čo sa týka eva, to je moja srdcovka Evička je krásna čaja v bielom a čaká kedy znovu vybehne na trate, zatiaľ ešte čaká na tú chvíľu.

R: Který z navigátorů co jsi měl ti vyhovoval nejvíce? Víme že byla na horkém křesla spolujezdce i tvoje přítelkyně.

VT: Najlepšie roky som si odbil s Adamom Gömörim, určite mi sedel najviac a boli to najkrajšie roky kedy som pôsobil v Nkách a tvoril skvelú partiu s viacerými kamarátmi. pôsobenie s mojou priateľkou bolo pekným spestrením na viacerých podnikoch.

R: Děkujeme za rozhovor a ať se daří.

VT: Aj ja ďakujem za rozhovor a vidíme sa na tratiach.

 

Nejsi přihlášen.

Fórum novinky

Partners

go4games

go4games


MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb


Motokáry Plzeň

kartarena

TS ServersTS DTM 2018

TS CSOP 2018

TS CSPR 2018

TS TeamSpeak