TS SEAT Monza: Tiskovky TOP 3 R1 & R2

Ahoj všichni, dnes tu máme vyjádření z minulého Race Weekendu SEAT Leon Cupu v Monze.

Race 1

Federico di Lenardo, Racing Team di Lenardo (1. místo)

První závod jsem si strašně moc užil, protože Dominik (Tofel) mi nedal nic zadarmo a pořád jsme se předjížděli, rozhodly až zastávky v boxech.

Dominik Tofel , Fujiwara Tofu Sport (2. místo)

V Kvalifikaci jsem skončil druhý, za což jsem byl rád, ale věděl jsem, že Federico bude velmi tuhý soupěř. A taky se to potvrdilo. Prakticky vedl celý závod, kdy úspešně odolával mým útokům a pokusům. Kromě snad 2 kol, kdy jsem na chvílí vedl. V pitstopu jsem ale zůstal trčet déle než jsem měl, a tak jsem musel stahovat. Nakonec 2. místo, ale i za toto jsem rád. A byl jsem zvědavý jak dopadne druhý závod.

Vojtěch Jelen, Fujiwara Tofu Sport (3. místo)

Dlouho jsem jezdil úplně sám na P3 a na stejným místě jsem i dojel, takže dobré body do sbírky. Federica a Dominika bych stejně nedojel.

 

Race 2

Federico di Lenardo, Racing Team di Lenardo (1. místo)

Druhý závod byl taky hodně zajímavý když jsem startoval z posledního místa a hned v první zatáčce byl zmatek a bouralo se tam tak jsem se dokázal dostat na druhé místo á po pěkných soubojích í na první místo, potom se už opakovalo to stejné jako v prvním závodě, kdy zase rozhodli zastávky v boxech.

Vojtěch Jelen, Fujiwara Tofu Sport (2. místo)

Asi nejlepší start, co jsem v kariéře předvedl, před první šikanou jsem byl z osmého místa na startu druhý a po tom, co se to za mnou pomlelo, jsem chvíli vedl. Pak jsem zase spadl na P3 za staré známé, ale po pitstopech jsem šel před Dominika a držel náskok až do posledního kola. Tam se na mě Dominik docvakl a v Parabolice jsme si to rozdali o stříbro, který jsem nakonec ubránil.

Dominik Tofel, Fujiwara Tofu Sport (3. místo)

Druhý závod jsem začínal na 9. místě, Federico 10. Měl jsem dobrý start, ale kdybych nezbrzdil prakticky až na zastavení v první zatáčce, kde byla obří mela, tak bych se k ní připojil. Opět jsem se dlouho držel za Federicem, do pitstopu jsem pak najížděl první, ale opět jsem tam zůstal trčet déle, a mezitím se před mě dostal jak Federico (di Lenardo), tak i Vojta (Jelen). Nakonec z toho bylo 3. místo, kdy jsem skončil za Vojtou jen o 63 tisícin. Gratuluji Vojtovi k druhému místu, a Federicovi k "doublu". Byly to úžasné bitvy.

Nejsi přihlášen.

Fórum novinky

Partners

go4games

go4games


MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb


Motokáry Plzeň

kartarena

TS ServersTS DTM 2018

TS CSOP 2018

TS CSPR 2018

TS TeamSpeak