TS SEAT Most: Tiskovky TOP 3 R1 & R2

Ahoj všichni, dnes tu máme vyjádření z minulého Race Weekendu SEAT Leon Cupu v Mostě.

Race 1

Federico di Lenardo, Racing Team di Lenardo (1. místo)

Tak kvalifikace se mi povedla zajel jsem nejrychlejší čas. První závod pro mě byl složitý protože jsem neviděl světla takže sem se rozjel podle ostatních, ale nakonec jsem se probojoval na první místo.

Riccardo di Lenardo, Racing Team di Lenardo (2. místo)

Po více jak roce a pul jsem se rozhodnul zapnou a zahrát si online rfactor, zvolil jsem tuto serii jelokož mě baví vyrovnané závody..před kvalifikací jsem bojoval s nastavením auta ale nakonec se zadařilo,,poslal jsem setup i bratrovi a najednou jsem byl v kvalifikaci až druhý..ale po návratu k rf to bylo skvělé.. Race 1. do závodu se mi povedlo velmi dobře odstartovat a do t1 sem se snažil si pohlídat vnitřek aby se předemně nikdo nedostal..čili jezdil jsem první ale soupeři zamnou na mě dotírali,,souboje bych řekl že byli vždy v rámci závodění a jelikož jezdíme plecháče tak sem tam nějaký plech se zmáčkne..náramně jsem si užil souboje s bratrem kde jsme v každé točce byli někdo jiný..vše v souladu s pravidly,,následně bratr udělal chybu a propadl se a já si držel rozestup a snažil se navyšovat..po pulce závodu jsem cítil že gumy už jsou řádně sjeté, rozhodl jsem se zajet vyměnit gumy,,jenže zapomněl jsem kde začíná čára na omezení rychlosti v boxe...bohužel jsem tam naletel a po vyměne gum jsem dostal drive tru,,po odpikání tresti v dalším kole jsem byl na druhé pozici na které jsem i dokončil závod.

Vojtěch Jelen, Fujiwara Tofu Sport (3. místo)

Q:Byl jsem překvapenej, jak hrozně neplodně a neschopně jsem jel a byl jsem rád, že vůbec mám P6 na startu.

R: Nevím co k tomu moc říct, závod to byl z mýho pohledu fakt strašnej a jen shodou náhod jsem se dostal na třetí místo - a kdybych si to sám nezkazil penalizací za vysokou rychlost v boxech, mohlo to bejt stříbro.. co už, podium fakt vyvařený z vody.

 

Race 2

Dominik Tofel, Natsuki´s Papa Racing (1. místo)

Bude doplněno.

Federico di Lenardo, Racing Team di Lenardo (2. místo)

Druhý závod jsem si také užil jenom jsem si ho pokazil hnedka na začátku závodu kdy jsem šel pozdě na brzdy a stratil jsem hodně času, potom jsem to musel stahovat a dokázal jsem to stáhnout na druhé místo.

Robin Lukáš, Fujiwara Tofu Sport (3. místo)

Start z první příčky se mi nepovedl, zato se bravurně povedl Dominiku Tofelovi, který ze třetího místa vystřelil ihned přede mě. Snažil jsem se s Dominikem udržet tempo, což se mi zpočátku dařilo, ale na opotrebovaných pneumatikách byl lepší a poujel mi. Po zastávce v boxech, kde jsem něco málo ztratil se přede mne dostali bratři Lenardové, Riccarda se mi podařilo předjet, no Federico byl hodně rychlý a nedokázal jsem se mu přiblížit natolik abych se o něco pokoušel. Dominik, jakožto nováček v našem týmu si jel na prvním místě svůj závod a vyhrál prakticky stylem start - cíl, čímž mě velmi příjemně překvapil.

Pro tým byly závody vcelku vydařené, v obou jsme se drželi na vysokých pozicích, ale bratři Di Lenardové nám dali vědět, že jsou také rychlí a byli pro nás výbornou výzvou po oba závody. Určitě se těším na naše další zápolení na trati příští týden v Monze. Také doufám ve větší účast a více výzev pro naše oba týmy Fujiwara Tofu Sport a Natsukis Papa Racing.

Nejsi přihlášen.

Fórum novinky

Partners

go4games

go4games


MyRacingCareer

mrc


Správa serveru

citb


Motokáry Plzeň

kartarena

TS ServersTS DTM 2018

TS CSOP 2018

TS CSPR 2018

TS TeamSpeak